ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві поліція поскаржилась на відсутність камер спостереження та 100% збільшення розбоїв

У Миколаєві на 100% зросла кількість розбійних нападів, скоєних у громадських місцях
Depo.Миколаїв
15 березня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві поліція поскаржилась на відсутність камер спостереження та 100% збільшення розбоїв
У Миколаєві поліція поскаржилась на відсутність камер спостереження та 100% збільшення розбоїв

За 2 місяці 2016 року в Центральному відділенні поліції ГУ НП у Миколаївській області зареєстровано 709 кримінальних проваджень, що на 54% більше ніж у минулому році – 462. Про це під час виїзної апаратної наради учора, 14 березня, розповів начальник Центрального ВП Сергій Дяченко, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

"Домінуюче становище у структурі злочинності продовжують займати злочини майнової спрямованості. Так, у 2015 році на території району скоєно 221 пограбування, з яких 63 розкрито. На 10,4% в порівнянні з 2014 роком зросла кількість пограбувань, які вчинені на вулицях міста, з 48 до 53. За 2 місяці 2016 року скоєно 29 пограбувань, з них 9 у громадських місцях. На 100% зросла кількість розбійних нападів, скоєних у громадських місцях. Близько 80% пограбувань та розбійних нападів скоєні особами у вечірній та нічний час після відвідування ними розважальних закладів міста, які у свою чергу порушують встановлений графік роботи та працюють "до останнього клієнта", - повідомив Дяченко. 

Сергій Дяченко наголосив, що розкриття злочинів вказаної категорії ускладнює відсутність камер відеоспостереження на вулицях міста, у місцях найбільшого скупчення людей.

У 2015 році на 47,1 % зросла кількість крадіжок, скоєних на території району, 968 проти 658 у 2014 році, розкрито 314 крадіжок. З 913 крадіжок особистого майна розкрито 292. Залишаються нерозкритими на території району 14 квартирних крадіжок.

З початку поточного року на території району скоєно 330 крадіжок , у тому числі 319 крадіжок особистого майна.

В 90% зазначених діянь вчинено з помешкань, не обладнаних жодними захисними засобами (сигналізацією, відеоспостереженням, системою замків). Найбільш ефективним методом запобігання квартирним крадіжкам залишається охорона квартир за допомогою технічних засобів з централізованим виводом на пульт поліції охорони. При цьому, у зв’язку з соціально-політичною нестабільністю, збільшенням рівня безробіття, більшість громадян не мають можливості ставити своє житло під охорону.

Вищевказані чинники вплинули також на збільшення крадіжок телефонних кабелів та металевих люків на території району. Було встановлено групу осіб, які причетні до викрадення кабелю ПАТ "Укртелеком", розкрито 9 таких фактів. Також, встановлено осіб, які протягом 2015 року скоювали крадіжки люків. Розкрито та направлено до суду з обвинувальними актами 10 кримінальних проваджень.

У 2015 році на території району скоєно 309 злочинів, пов’язаних з шахрайством. Великого розмаху на сьогоднішній день набуває шахрайство через Інтернет, виявлено 167 таких фактів, більшість з яких пов’язана з неправдивими пропозиціями товарів та послуг.

Міський голова Олександр Сєнкевич, який долучився до наради трохи пізніше, відмітив, що кількість камер відеоспостереження у громадських місцях буде збільшуватися кожного року. Адже така практика допоможе вирішити нагальні питання з протидії вуличній злочинності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв