У Миколаєві поліція охорони патрулюватиме разом з АТОшниками

Копи разом з військовою службою правопорядку забезпечені зброєю та спецзасобами
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві поліція охорони патрулюватиме разом з АТОшниками
У Миколаєві поліція охорони патрулюватиме разом з АТОшниками

В Миколаївській області групи реагування поліції охорони почали нести службу з офіцерами військової служби правопорядку. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласного Управління поліції охорони.

На нараді за участю представників Нацполіції України, поліції охорони Миколаївської області, державної адміністрації, органів самоврядування ухвалили рішення щодо створення спільних автопатрулів, до складу яких входять поліцейські охорони, патрульної служби та військовослужбовці Миколаївського зонального відділу ВСП.

"До складу групи реагування входять два працівника Управління поліції охорони і один військовослужбовець, які забезпечені автоматичною й табельною вогнепальною зброєю, а також засобами індивідуального захисту та спецзасобами", - зазначив начальник Управління поліції охорони В'ячеслав Ципан.

Заступник начальника Миколаївського зонального відділу ВСП Олександр Биковець також додав, що підібрали військовослужбовців, які мають певний досвід такої роботи, проходили службу в зоні проведення АТО і сьогодні готові допомогти підрозділам Національної поліції України в підтримання правопорядку.

Очікується, що таке патрулювання підвищить ефективність у розкритті злочинів, скоєних в громадських місцях, розшуку злочинців по "гарячих слідах", прийняття відповідних заходів для попередження та профілактики скоєння будь-яких правопорушень, а також забезпеченні правопорядку на вулицях міста.

Раніше повідомлялося, що вулиці Миколаєва патрулюватимуть військові.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв