У Миколаєві покажуть серію короткометражок "Неймовірні українці"

Ucrazyans (Неймовірні українці) - цикл короткометражних документальних фільмів про людей, які відмовляються підкорятися системі
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві покажуть серію короткометражок "Неймовірні українці"
У Миколаєві покажуть серію короткометражок "Неймовірні українці"

Сьогодні, 8 вересня о 20:00 на Соборній площі в рамках Майстерні міста відбудеться прем'єрний кінопоказ Ucrazyans, про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Ucrazyans (Неймовірні українці) - цикл короткометражних документальних фільмів про людей, які відмовляються підкорятися системі і об'єднуються для створення нових правил життя в країні. Спочатку презентація фільмів була запланована в 10 містах України на першу половину вересня. Миколаєву вдалося стати одинадцятим містом в програмі.

Програма Ucrazyans складається з трьох фільмів про громадських активістів і сильних духом людей:

1 "ПротіДія" - фільм про боротьбу за чесні антикорупційні органи. Під час фільму глядач може відчути свою присутність на конкурсних інтерв'ю і співбесідах відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

2 "Сильні громади Донеччини" - фільм оповідає про активістів громадського руху, які навчає молодих депутатів та активістів боротися з корупцією і бездіяльністю чиновників.

3 "Об'єднані реформами" - фільм оповідає про життя Михайла Жернакова - головного експерта реанімаційне Пакета Реформ судової реформи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв