У Миколаєві планують повністю модифікувати систему очищення питної води

Керівництво "Миколаївводоканалу" має намір привести норми постачання води до рівня найжорсткіших світових вимог
Depo.Миколаїв
1 листопада 2016 16:44
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві планують повністю модифікувати систему очищення питної води
У Миколаєві планують повністю модифікувати систему очищення питної води

"Миколаївводоканал" планує повністю модифікувати системи очищення питної води для збереження здоров'я городян, заявив керівник комунального підприємства Борис Дуденко під час сесії вчора, 31 жовтня. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

За словами Дуденка, на обслуговуванні підприємства перебуває 1800 км водопровідних мереж. Він повідомив, що "Миколаївводоканал" має багато проблем, серед яких кредиторська заборгованість понад 51 млн грн. Крім того, на підприємстві не виконувався аналіз тарифів, а робота з інвестиційними програмами була заморожена. В результаті перевірки виявили проблеми з реєстрацією податкових накладних, а версія програми обліку застаріла і не задовольняє потреб підприємства.

Незважаючи на це, Дуденко бачить, як вийти з критичної ситуації. Він зазначив, що одним з перспективних завдань має стати пошук альтернативного джерела водопостачання для міста: "Не менш важливою метою є модифікація систем очищення і постачання води для досягнення рівня найжорсткіших світових вимог. На сьогодні на заключному етапі перебуває ухвалення концептуального рішення щодо заміни цієї системи. Останні випробування дадуть відповіді на всі питання, які у нас залишилися", - підкреслив Дуденко.

У депутатів міськради було багато питань до керівника МКП "Миколаївводоканал". За їхньої ініціативи, створена тимчасова депутатська контрольна комісія, яка розгляне діяльність підприємства.

Раніше повідомлялося, що жителі трьох мікрорайонів Миколаєва можуть залишитися без води через поламаний дюкер.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв