У Миколаєві питання запобігання корупції доручать окремому управлінню

У новій структурі виконавчих органів міськради, яку незабаром мають презентувати, з'явиться декілька нових відділів та управлінь
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві питання запобігання корупції доручать окремому управлінню
У Миколаєві питання запобігання корупції доручать окремому управлінню

У Миколаєві нарешті добігає кінця розробка проекту виконавчих органів міськради. Вносяться останні правки та незабаром відбудеться презентація депутатам і громадськості. Про це написав у "Фейсбуці" радник мера Андрій Єрмолаєв, повідомляє Depo.Миколаїв.

За новою структурою з'явиться управління внутрішнього аудиту, контролю та з питань запобігання корупції, відділ енергозбереження та енергоефективності. Крім того, місто створить управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, адже частину її повноважень передали на місця. Таким чином місцева влада отримає важелі впливу на недобросовісних забудовників.

Також створять управління благоустрою та екології: його виокремлять з Департаменту ЖКГ та доручать займатися, в тому числі незаконною рекламою, розклейниками оголошень, контролем за спилюванням та кронуванням дерев. Єрмолаєв також зазначає, що молодь і спорт об'єднають в одному управлінні. 

Нагадаємо, мер Олександр Сєнкевич заявляв, що всі партії хочуть "втулити" в новий виконком своїх людей, тому доведеться йти на "договорняки".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв