У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії"

Учасники акції виступили проти діяльності російського бізнесу в Україні
Depo.Миколаїв
20 травня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії"
У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії"

У четвер, 19 травня, група миколаївців об'єднаних під назвою "Миколаїв SOS" провела акцію з вимогою зняття до понеділка табличок «Сбербанк Росії». Крім того, учасники акції виступили проти діяльності російського бізнесу в Україні. Також члени "Миколаїв SOS" заявили про бездіяльність в Миколаївській ОДА і правоохоронних органах щодо проявів сепаратизму в місті, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 1

Як розповіла Ольга Вербицька, вийти на мітинг їх змусила акція проросійських сил 9 травня. Вербицька обурилася бездіяльністю представників влади і правоохоронців. Також, за словами координатора "Миколаїв SOS" їх обурює напис "Росія" на приміщеннях "Сбербанку Росії". Спочатку протест планувався в більш радикальній формі, але рух "Миколаїв SOS" готується також до акції "Українська нація проти капітуляції" в Києві, тому в Миколаєві сьогоднішня акція носить характер попередження.

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 2

До того ж, у вівторок "Миколаїв SOS" планує зустрітися з керівництвом Миколаївської облдержадміністрації. За словами Вербицької, якщо в Миколаївській ОДА не відреагують на їхні вимоги, то "Миколаїв SOS" приступить до більш радикальних дій.

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 3

Серед "Миколаїв SOS" спостерігалися активісти громадянського корпусу "Азова", "Самооборони Майдану", "Правого сектора".

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 4

Мітингувальники в ході акції попрямували до двох офісів "Сбербанку Росії" на проспекті Центральному, а також на перехресті вулиць Соборної та Потьомкінської. Приміщення банків були обклеєні листівками з антиросійським змістом, а також через охорону співробітникам банку було передано письмове звернення з вимогою негайного зняття табличок зі словом "Росія".

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 5

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: "Мінські домовленості - державна зрада", "Корупція під час війни - мародерство", "Вимога нації - ні капітуляції", "Не КУПУЙ товари окупантів!", "Ми проти розкрадання держмайна", а також прапори України і "Правого сектора".

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 6

Під час мітингу, між членами групи "Миколаїв SOS" і деякими перехожими виникли кілька словесних перепалок.

У Миколаєві пікетували "Сбербанк Росії" - фото 7

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв