ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві підтвердили 8-річний вирок охоронцям Пушиліна у "ДНР"

Терористи апелювали, що в Україні ніяких терористичних організацій не існує. як і ватажка бойовиків Пушиліна
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 12:43
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві підтвердили 8-річний вирок охоронцям Пушиліна у "ДНР"
У Миколаєві підтвердили 8-річний вирок охоронцям Пушиліна у "ДНР"

Двоє миколаївців, Вадим Кіналь та Максим Кривич, яким у листопаді минулого року суд дав по вісім років в'язниці, хотіли оскаржити вирок. Але апеляційний суд залишив його без змін. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі суду.

З 9-10 травня 2014 року Вадим Кіналь та Максим Кривич, знаходячись на території Донецька, усвідомлюючи та підтримуючи злочинні наміри терористів ДНР, вирішили взяти участь та сприяти діяльності терористів. Вони неодноразово брали участь в охороні одного із керівників "ДНР" Дениса Пушиліна під час його публічних виступів та інших заходів у Донецьку, а також захопленої бойовиками будівлі Донецької ОДА.

З 10 червня по 2 грудня 2014 року Кіналь неодноразово зі зброєю в руках охороняв місця розташування терористів від можливої атаки військовослужбовців Збройних Сил України. Крім того, як Кіналь, так і Кривич за місцем проживання у Миколаєві вибухові пристрої промислового виробництва.

Кривич у червні 2014 року у Миколаєві придбав паспорт громадянина України на ім'я Теплицького Валерія Леонтійовича, 17.11.1976 року народження. Хто йому продав документ, слідство так і не встановило. Паспорт терорист нодноразово використав для отримання кредитних карток у банках і підроблення посвідчення водія, яке йому було необхідним для можливості керувати автомобілем "Opel Vectra".

9 листопада минулого року Ленінський райсуд засудив обох - Кривича та Кіналя - за сукупністю злочинів до покарання у вигляді восьми років позбавлення волі без конфіскації майна. Але вони подали на апеляцію. Прокурор вважав, що апеляційні скарги скаржників не підлягають задоволенню.

"Матеріали провадження не містять будь-якого документу або судового рішення, які б підтверджували наявність на території України терористичних організацій, так званих ЛНР і ДНР, а також одного з їх ватажків на прізвище Пушилін" - так звучав один з доводів апелянтів який Апеляційним судом визнано не заслуговуючими на увагу.

На думку колегії суддів, ці обставини є очевидними та наявними і будь-якого додаткового підтвердження не потребують, оскільки в Україні тривалий час проводиться АТО, є захоплені території, на яких не розповсюджується діяльність державних органів України і цими територіями керують люди, не уповноважені на це державою Україна. До того ж, "ДНР" і "ЛНР" визнані терористичними організаціями Постановою Верховної Ради України від 27.01.2015 року.

Призначене кожному обвинуваченому покарання колегія суддів визнала справедливим, необхідним та достатнім для їх виправлення та попередження вчинення нових злочинів. Таким чином, вирок Ленінського райсуду відносно Кіналя і Кривича залишено без зміни, а апеляційні скарги - без задоволення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв