У Миколаєві підриємцям ринку "Юліана" погрожують фізичною розправою

Працівники заявляють, що від них вимагають по 10 тис. гривень за оренду і передоплату на два місяці вперед
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві підриємцям ринку "Юліана" погрожують фізичною розправою
У Миколаєві підриємцям ринку "Юліана" погрожують фізичною розправою

Підприємці, які обладнали торгівельні точки на ринку ПП "Юліана-Сервіс" на 3-й Слобідській, стверджують, що дирекція їм погрожує, крім виселення, фізичною розправою. Про це вони розповіли в коментарях журналістам, повідомляє Depo.Миколаїв.

Підприємці сьогодні, 8 вересня, перекривали пр. Центральний. Вони вимагали, щоб власник ринку зменшив орендну плату, адже він запросив захмарні суми.

На місці, де працювали торгівці хлібобулочними виробами, почали будувати павільйони. Підприємцям ще в серпні обіцяли, що вони зможуть повернутися на місце. За півтора місяці, які люди не працювали, власник ринку вирішив підняти орендну плату з 1,6 тис. грн до 10 тис. Крім того, в них вимагать передплату на два місяці вперед. Якщо працівники не сплачуватимуть, їх викинуть. 

У Миколаєві підриємців ринку "Юліана" погрожують вигнати та погрожують розправою

Як розповіли в коментарях журналістам підприємці, документів на торгівельні точки їм так і не видали, хоч кожний підприємець сплачував великі гроші. "Коли почала добудовуватися друга частина ринку, павільйон, я особисто купувала за 30 тисяч доларів свій магазинчик 10 "квадратів", - розповідає Тетяна.

Угоди купівлі не було, хоч директор Аладдіна Магерамов обіцяв, що документи видадуть. Жінці сказали брати кредит та дати довідку, що ринок будується. "Потім він посміявся мені в очі і сказав: "ти шуткує, яка довідка? я тобі нічого не обіцяв", - додає Тетяна.

Крім того, при кожному підвищенні оренди - а це роблять з січня цього року - підприємцяім погрожують: "Мені особисто був дзвінок навесні, погрожував розправитися зі мною поповній", - зазначає підприємець.

Після погроз жінка написала заяву в поліцію. Але оскільки директор ніяких дій проти підприємців не вчиняв, то і правоохоронці не стали діяти. Потім ситуація більш-менш налагодилася. Проте працівники ринку стверджують, що проблема буде виникати по мірі перебудови ринку й в інших частинах. Зокрема в кінці павільйонів для підприємців втричі підняли оренду: якщо вони не сплатять, їх викинуть.

У Миколаєві підриємців ринку "Юліана" погрожують вигнати та погрожують розправою

Зараз працівники ринку просять встановити нормальний розмір оренди і щоб до них ставилися по-людськи. "Він нас по одному викликає і лякає. Одній каже, що застрелить. Мені - що горло переріже. І повісить, і застрелить, чого тільки не було сказано", - розповідають працівники.

Мешканці будинків біля ринку "Юліана" також стали свідками, як представники дирекції по-хамські ставляться до торгівців. "Вони тут бабусю посилали. Вона казала, як же ми повинні сплачувати цю оренду", - розповіли жильці.

У Миколаєві підриємців ринку "Юліана" погрожують вигнати та погрожують розправою

Зазначимо, що ані представників дирекції ринку, ані влади на місці конфлікту не було.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв