ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві під час операції у приватній клініці померла жінка

Поліція вже розпочала кримінальне провадження
Depo.Миколаїв
14 лютого 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві під час операції у приватній клініці померла жінка
У Миколаєві під час операції у приватній клініці померла жінка

Вчора, 13 лютого, близько 14:00 у приватній клініці під час хірургічного втручання померла 48-річна пацієнтка. Жінка склала угоду про оперативне втручання, пов'язане з дихальними шляхами. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статею "Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником". Лікарів за нею можуть позбавити права обіймати посади чи займатися професійною діяльністю. Також можливі виправні роботи до двох років або ув'язнення на той самий строк.

Разом з тим Новости Н повідомляють, що пацієнтка померла у приватній медичній клініці ТОВ "Миколаївський медичний центр". Жінці повинні були виконати планову операцію з корекції викривлення носової перегородки. Під час введення до наркозу у неї зупинилося серце.

"Лікар-анестезіолог вчасно помітив пряму лінію на моніторі і негайно приступив до реанімаційних заходів, в яких йому допомагали лікар-хірург і медсестра. До хворої відразу була викликана "швидка допомога". Лікарі безперервно проводили реанімаційні заходи до її приїзду", - зазанчає видання.

Кардіологічна бригада декілька разів запускала серце, але воно кожного разу зупинялося. Жінка померла не приходячи до тями. Видання також повідомляє, що пацієтка була повністю обстежена, здала всі аналізи, в тому числі і зробила кардіограму, яка ніяких відхилень в роботі серця не показала. Лікарі є досвідченими фахівцями, що працюють в миколаївських міських лікарнях. Анестезіолог має стаж 20 років. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв