У Миколаєві під час експрес-тесту у 10 городян виявили гепатит С

Миттєво дізналися результати тесту за чотири години акції 165 миколаївців, у 10 з них результати тесту, на жаль, виявилися позитивними
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 19:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві під час експрес-тесту у 10 городян виявили гепатит С
У Миколаєві під час експрес-тесту у 10 городян виявили гепатит С

Вчора, 28 липня, за підтримки управління охорони здоров’я облдержадміністрації, з нагоди щорічної всеукраїнської акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами було проведено інформаційно-просвітницьку акцію, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі УОЗ області.

Така акція поводиться у всіх областях України, долучилася до неї і Миколаївщина. Мобільна амбулаторія та спеціалісти протягом чотирьох годин у місцях скупчення людей (навпроти Каштанового скверу, парковка біля входу у торгівельний комплекс "Сіті-Центр", парковка біля входу у торгівельний комплекс "Велмарт2) надавали консультації щодо профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів.

Усі бажаючі мали змогу пройти експрес-тестування на вірусний гепатит С та інші інфекції.

Миттєво дізналися результати тесту за чотири години акції 165 миколаївців, у 10 з них результати тесту, на жаль, виявилися позитивними. Лікарі провели додаткові консультації щодо подальшого медичного нагляду та лікування.

Учасники акції також мали можливість поспілкуватись з людьми, які на даний час завершили лікування чи ще чекають його.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв