У Миколаєві першу хвилину перемоги відзначать чотирьохгодинним симфонічним концертом

Великий захід відбудеться 8 травня, у День пам'яті та примирення
Depo.Миколаїв
21 квітня 2016 09:16
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві першу хвилину перемоги відзначать чотирьохгодинним симфонічним концертом
У Миколаєві першу хвилину перемоги відзначать чотирьохгодинним симфонічним концертом

Під час цьогорічних травневих свят посилять заходи безпеки, щоб миколаївці могли спокійно відсвяткувати. А підготовували для городян різноманітні заходи, зокрема симфонічний концерт. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Начальник управління культури, національностей та релігій Михайло Димитров поінформував про заходи, які відбудуться в Миколаївській області. Так, з 30 квітня на 1 травня - у Великоднюя ніч, - велика кількість миколаївців візьмуть участь в богослужіннях. Особливу увагу буде приділено забезпеченню правопорядку біля церков.

З 6 травня розпочинаються заходи, приурочені до Дня пам'яті і примирення і Дня Перемоги. Цього року 8 травня збігається з Поминальною Неділею. Крім того, що велика кількість людей відвідає кладовища, заплановані традиційні заходи в селі Ковалівка і в місті Нова Одеса, де відбудуться мітинги-реквієми про всіх загиблих у Другій світовій війні.

У Миколаєві в цей день з 18:00 на Фестивальній площі (біля обласного Будинку культури) стартує 4-годинний концерт симфонічної музики - саме так відзначать першу хвилини Перемоги. День Перемоги, 9 травня, в обласному центрі розпочнеться на Соборній площі з святкових заходів, в яких візьме участь велика кількість військових оркестрів. Також у всіх районах і містах протягом дня відбуватимуться святкові концерти і масові гуляння.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв