У Миколаєві перевізник заборонив водіям безкоштовно возити АТОшників

Нахабний водій знов не пустив до автобусу полковника з посвідченням та придбаним квитком
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві перевізник заборонив водіям безкоштовно возити АТОшників
У Миколаєві перевізник заборонив водіям безкоштовно возити АТОшників

У Миколаєві черговий водій-нахаба відмовив у праві на проїзд АТОшнику з посвідченням та квитком на пільговий проїзд. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав юрист та громадський діяч Юрій Барк, передає Depo.Миколаїв.

Інцидент стався сьогодні на Миколаївському автовокзалі: "Чергове нахабство перевізників. Викликали мене на перон, де ось-ось вирушить автобус. І що сталося? Все, як і раніше: водій автобусу відмовив підполковнику в посадці в автобус при наявності посвідчення УБД і придбаного пільгового квитка "на вільне місце".

Причин для відмови в перевезенні військового не було, адже салон автобусу був напівпустий: "Зайшовши в автобус, побачив, що вільних місць було близько 10 і явних підстав для відмови пасажиру у вході в салон не спостерігалося. Примітно, що за водія "заступилися" кілька пасажирів, серед яких активно виділялася одна дамочка.Вона голосно повторювала кілька разів примітивну аргументацію, яка виражалася в тому, що мовляв: "Через цих АТОшників постійно ізнюємося".

Активіст викликав на місце подій поліцію та встиг особисто поспілкуватись з водієм. Той намагався виправдати свої дії дорученням керівництва, що забороняє возти пільговиків, в тому числі і АТОшників: "У відповідь пішли виправдання, що це, мовляв, не він так встановив, а його начальство і що він людина підневільна, ну і далі в такому-ж дусі... А ще їм гроші не дають за те, що вони возять пільговиків". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв