ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві переселенець з Луганська жебракує начебто на лікування дитини

Переселенець з дружиною відмовляються працювати та майже не відвідують власну недоношену дитину у лікарні
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві переселенець з Луганська жебракує начебто на лікування дитини
У Миколаєві переселенець з Луганська жебракує начебто на лікування дитини

У Миколаєві процвітає шахрайство серед прохачів. На вулицях міста можна побачити безліч молодих працеспроможних людей та стареньких, які просять "на спасіння дитини", "на операцію" і т.д. До їх числа вирішив доєднатися і "переселенець з Луганська", який просить на спасіння дитини на пл. Перемоги. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Дмитро Ганіченко, передає Depo.Миколаїв.

Виявилось, що жебрака звати Сергій, він з дружиною переселенці з Луганська. В них народилась недоношена дитина, на лікування якої і потрібні гроші. Працювати переселенець не хоче, бо платять "мало" - максимум 200 грн в день ( для Миколаєва досить пристойні кошти): "Сергій з дружиною переселенці з Луганська, у них в серпні народилася недоношена дитина 0.9 кг. Народжували в 3-му пологовому будинку, чому є документальне подтверждення". 

У Миколаєві переселенець з Луганська жебракує на лікування недоношеної дитини - фото 1

Переселенець заявив, що дитина перебуває у колбі і необхідні шалені гроші на її лікування: "На сьогоднішній момент дитина перебуває в колбі, необхідно щоденне фінансування для підтримки життєдіяльності". 

Дана історія розчулила дописувача мережі, але він все-таки вирішив перевірити надану інформація, яка виявилась не повністю правдою: "Головлікар треього  пологового будинку підтвердив факт народження недоношеної дитини, перебування в реанімації, якупередали в дитячу обласну лікарню-відділення для недоношених дітей. Завідуюча відділенням, теж підтвердила факт перебування дитини у них".

Дитина дійсно знаходиться в тяжкому, але стабільному стані, а розповідь "турботливого" переселенця була не більше ніж гра на почуттях, адже він та дружина рідко відвідують дитину і взагалі не фінансують її лікування: "Дитина дійсно знаходиться у важкому, але стабільному стані, давно вже не в колбі. Батьки іноді вечорами відвідують дитину, купуючи максимум памперси!!! Мати обіцяла лягти разом з дитиною, але так цього і не зробила, тому і відвідують вечорами, щоб не зустрічатися з лікарями. ВСЕ ФІНАНСУВАННЯ НА МЕДИКАМЕНТИ І ХАРЧУВАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДЕРЖАВОЮ!!!".

У Миколаєві переселенець з Луганська жебракує на лікування недоношеної дитини - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв