У Миколаєві патрульні впіймали одразу трьох наркоманів з зіллям в кишені

Один з підозрюваних чіплявся до перехожих, а інший справляв нужду в парку
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві патрульні впіймали одразу трьох наркоманів з зіллям в кишені
У Миколаєві патрульні впіймали одразу трьох наркоманів з зіллям в кишені

Патрульні затримали трьох чоловіків через підозру у зберіганні наркотиків, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі правоохоронців.

Близько 12:00 на зупинці громадського транспорту, на вулиці Казарського, патрульні помітили чоловіка, який пив пиво. На зауваження чоловік відреагував неадекватно та почав висловлюватись нецензурною лайкою. Для припинення його протиправних дій інспектори одягли на чоловіка кайданки. Під час проведення поверхневого огляду в кармані шортів у чоловіка охоронці порядку виявили згорток з речовиною рослинного походження з характерним запахом коноплі. 

Ще за годину на вулиці Лазурній патрульні помітили чоловіка, який, знаходячись в нетверезому стані, чіплявся до громадян. При проведенні поверхневого огляду в кишені 44-річного правопорушника інспектори знайшли ємність з речовиною, схожою на коноплю. 

Пізніше, також в Заводському район,і охоронці порядку побачили парубка який справляв нужду в громадському місці. На зауваження патрульних реагував неадекватно, повторюючи, що з його зв’язками в поліції він доб’ється аби їх всіх звільнили. В кишені 25-річного чоловіка інспектори знайшли згорток з речовиною рослинного походження, схожою на коноплю, а в сумці - порожню пляшку з фольгою. 

Всіх трьох підозрюваних патрульні доставили до відділу поліції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв