Миколаївський АТОшник виклав відео, як патрульні побили водія в кайданках

Чоловік знаходився в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Патрульні вже одягли на нього кайданки
Depo.Миколаїв
25 червня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
Миколаївський АТОшник виклав відео, як патрульні побили водія в кайданках
Миколаївський АТОшник виклав відео, як патрульні побили водія в кайданках

В мережі з'явилось відео, як патрульні побили чоловіка, який знаходився в наручниках. Про інцидент на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив миколаївський АТОшник Позивний Маршал (начальник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков), передає Depo.Миколаїв.

АТОшнику соромно за правоохоронців, які дозволили собі побити людину у кайданках: "Соромно і боляче, що на такому важкому і масштабному шляху, зустрічаються нелюди серед співробітників патрульної поліції. Але про це ніхто мовчати і приховувати не буде. Патрульний бив затриманого в наручниках".

Інцидент підтвердили записи за бодікамер правоохоронців. Поки один гамселив неадекватного водія, всі інші стояли і дивилися: "Керівництвом патрульної поліції в порядку моніторингу було виявлено відео з бодікамери співробітника, на якому чітко видно як патрульний б'є громадянина, а всі інші просто стоять і дивляться. За всіма ознаками людина перебувала в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння за кермом транспортного засобу, чинив опір при затриманні, насилу дістали з машини, був не в адекватний, але це нічого не міняє! Він вже затриманий і знаходиться в наручниках, сидячи на землі. Бити людину після того як вона знешкоджена і знаходиться без будь-якої захисту - це підло і ганебно. І не гідно з боку співробітників патрульної поліції". 

Всі співробітники патрульної служби, що присутні на відео, відсторонені від виконання службових обов'язків. Матеріали передані до департаменту внутрішньої безпеки і будуть передані в прокуратуру. Проводиться службове розслідування.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв