У Миколаєві в будинку, де загинув підліток, мешкало близько сотні тварин

За словами сусідів, жінка краще ставилася до котів та собак, ніж до сина, який загинув в пожежі
Depo.Миколаїв
28 липня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві в будинку, де загинув підліток, мешкало близько сотні тварин
У Миколаєві в будинку, де загинув підліток, мешкало близько сотні тварин

Сьогодні вночі, 28 липня, на вулиці Севастопольській у Миколаєві сталася пожежа, в якій загинув 14-річний підліток. Як стало відомо, загорівся будинок волонтера зоозахисної організації "Фенікс" Вікторії. У помешканні жили близько 80 котів та інші тварини. Про це в коментарях Depo.Миколаїв повідомила волонтер Анна.

Вона зазначила, що за словами рятувальників, загинули 16 котів та чотири собаки. Їх позбирали. Зоозахисники, зокрема з Центру захисту тварин і ЗОО "Фенікс" приїхали машиною та забрали поранених тварин. Анна зазначила, що у будинку мешкала ще й велика лисиця.

Кількість тварин була великою: кажуть, що було близько 80 котів та ще й собаки. Наразі повинні зібрати тих тварин, хто повертається.  

Нагадаємо, що в результаті пожежі загинув 14-річний підліток, ще двох людей евакуювали. Рятувальники зазначають, що виклик до них надійшов о 3:58. Пожежу локалізували о п'ятій годині, ліквідували о 5:50. 

Сусіди розповідають, що власниця квартири прибігла до них, повідомляючи про пожежу. За їхніми словами, мати не дуже добре ставилася до сина: "Хлопчика не бачила. Вона з ним погано поводилася, можна сказати знущалася, краще гляділа собак і котів", - зазначила сусідка.

Підліток пішов на кухню, але вибратися не міг: на вікні були грати. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв