У Миколаєві п'ятий раз за рік погрожують підірвати пивзавод "Янтар"

"Мінери" вимагають 300 тис. грн, інакше на наступний день станеться вибух
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві п
У Миколаєві п'ятий раз за рік погрожують підірвати пивзавод "Янтар"

Сьогодні, 12 вересня, на електронну пошту ГУНП в Миколаївській області надійшло анонімне повідомлення про те, що пивзавод "Янтар", який розташований у Корабельному районі Миколаєва, заміновано. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної поліції.

Автор листа висунув свою вимогу - 300 тис. грн, в іншому випадку - на підприємстві 13 вересня станеться вибух. "На місце події терміново прибули співробітники Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області, вибухотехніки, експерти-криміналісти, рятувальники ГУ ДСНС в Миколаївській області, кінологи та патрульні поліцейські", - йдеться в повідомленні.

У Миколаєві п'ятий раз за рік погрожують підірвати пивзавод

Правоохоронці евакуювали працівників підприємства та обстежують будівлі й прилеглу територію пивзаводу. Повідомлення внесено до журналу Єдиного обліку, вирішується питання про кваліфікацію вказаної події, встановлюється особа, яка повідомила про замінування.

Нагадаємо, що пивзавод "Янтар" за цей рік "мінували" вже п'ять  разів. Зокрема злодій вимагали по 300 тис. грн 31 березня, 15 квітня, 7 та 25 липня. Жодного разу вибухівки не знайшли.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв