У Миколаєві п'яна бабуся з онуком прилягла відпочити прямо на вулиці

Жінка забрала дитину у опікуна та поїхала до обласного центру, де добряче напилася
Depo.Миколаїв
31 травня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві п
У Миколаєві п'яна бабуся з онуком прилягла відпочити прямо на вулиці

Вчора, близько 20:40 патрульні отримали сигнал, що на вулиці Рюміна лежить невідома жінка. На місці інспекторів зустрів заявник, який повідомив, що повертаючись додому, він побачив жінку, яка лежала просто на землі, а поблизу стояв хлопчик. Чоловік підняв її, але вона знаходилась в стані сильного сп’яніння, тож він вирішив повідомити охоронців порядку, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Під час спілкування з патрульними жінка почала називати неіснуюче прізвище і не хотіла повідомляти адресу мешкання. Хлопець, дивлячись на жінку, також не розповідав де мешкає. Тож їх доставили до відділу поліції. Поки одні намагались вмовити жінку назвати місце мешкання, інші нагодували дитину. Поївши, хлопець повідомив, що йому 8 років і мешкає він із тіткою в одному із сіл Миколаївського району.

Патрульні доставили дитину до тітки, яка виявилась його опікуном. Жінка дуже зраділа, адже вже почала не на жарт турбуватися. Вона розповіла, що вдень бабуся взяла його, аби погуляти, при цьому не повідомила, що збирається до обласного центру.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв