ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві оштрафували одеський "Дорлідер", що латав дороги

Підрядник отримав на горіхи за халатне ведення документації
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві оштрафували одеський "Дорлідер", що латав дороги
У Миколаєві оштрафували одеський "Дорлідер", що латав дороги

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області оштрафувало підрядну організацію та виконроба за неналежне ведення виконавчої документації під час капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Херсонське шосе, 46/1, 48, вул. Свиридова, 7, у м. Миколаєві. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДАБІ.

Під час позапланової перевірки виявлено, що підрядник - ТОВ Будівельна компанія "Дорлідер" - неналежним чином оформлював виконавчу документацію. Зокрема були відсутні дані щодо контролю температури асфальтобетонної суміші, органічних в'яжучих у процесі влаштування покриття, показники фізико-механічних властивостей асфальтобетонних сумішей за даними лабораторних випробувань, відсутні перевірки ступенів ущільнення основи під асфальтобетонне покриття.

Також у виконавця робіт була відсутня технологічна карта на виконання робіт, на об'єкті не забезпечений вхідний контроль тощо. За результатами перевірки ТОВ Будівельну компанію "Дорлідер" оштрафовано на 24,8 тис. грн. Також накладені штрафні санкції у розмірі 5,1 тис. грн на виконроба підрядної організації.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві "Дорлідер" продав більше 10 тисяч тонн асфальтобетонного покриття по ринковій ціні, яке списали як "будівельне сміття".

Слід додати, що до "Дорлідера" у миколаївців, попри порушення та навіть латання дороги в дощ, яку потім підрядник переробив за свій рахунок, менше претензій, ніж до місцевих дорожників. Гордяни неодноразово скаржилися, що комунальники роблять асфальтові "рибки" замість нормальних латок.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв