У Миколаєві "опоблоківець" назвав маячнею санкнижки для торгівців м'ясом на Колодязній

Віце-мер же акцентує, що ярмарок давно переріс в ринок, на якому наживаються перекупники, а не сільгоспвиробники
Depo.Миколаїв
1 листопада 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві "опоблоківець" назвав маячнею санкнижки для торгівців м
У Миколаєві "опоблоківець" назвав маячнею санкнижки для торгівців м'ясом на Колодязній

На сесії міськради 31 жовтня в черговий раз підняли питання ярмарку на вул. Колодязній, який фактично переріс у ринок. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Віце-мер Юрій Степанець нагадав, що у кінці липня у с. Мішково-Погорілово знайшли осередок африканської чуми свиней. Таким чином Миколаїв потрапив у зону нагляду. 

Через це 4 серпня ярмарок на вул. Колодязній вирішили заборонити до погашення спалаху "африканки". Проте 6 серпня торгівці перекрили вулицю, вимагаючи поновити торгівлю. Тому вирішили дозволити продавати рослинну продукцію. М'ясо та молочку все ж таки заборонили продавати, оскільки на ярмарку відсутня лабораторія. Зокрема склали 21 протокол на торгівців м'ясом.

Степанець також додав, що нехай депутат Олег Солтис, який виступив проти заборони ярмарку та перевірок, надасть докази про вимагання від торгівців хабаря. Сам "опоблоківець" Солтис заявив, що очільника "Держпродспоживслужби" у Миколаєві В'ячеслава Бродовського неможливо переконати в тому, що на Колодязній працює ярмарок, а не ринок.

Депутат вважає, що неможливо вимагати від сільгоспвиробників, які торгують м'ясом, санітарну книжку. "Це якась маячня", - сказав про санкнижку Солтис.

Він погодився, що м'ясо має проходити перевірку, але знов ж таки назвав маяченю вимогу санітарних книжок від торгівців на Колодязній. Депутат запропонував там встановити тимчасову лабораторію.

Депутат від "Самопомочі" Дмитро Січко зауважив, що на Колодязній машини торгівців з вечора п'ятниці паркують свої машини на тротуарах та земельних ділянках, знищуючи їх. Тому потрібно або заасфальтувати Колодязну та влаштувати парковку, або виробити правила, щоб учасники ярмарку не розбивали покриття.

Юрій Степанець зауважив, що лабораторії є на двох ринках поруч, зокрема на "Юліані", що на 3-й Слобідській. Як з'ясувалося, що торгівці нічого не сплачують за місця на ярмарку. Віце-мер також висловив власну думку, що ярмарок на Колодязній давно переріс у ринок і там давно немає сільгоспвиробників. Перекупники заробляють під виглядом благодійності.

Нагадаємо, що перед сесією міськради, що відбулася 29 вересня, пікетували торгівці з Колодязної. Потім депутат Солтис "вибив" рішення, яким мер заборонив перевірки ярмарку.

Держпродспоживслужба повідомила, що Солтис дозволив тогувати на ярмарку м'ясом, незважачи на знайдені порушення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв