ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві "Опоблок" намагається підім'яти роботу міськради під себе

Голова фракції "Самопоміч" пояснив, чому не підтримав мера під час нападок "опоблоківця"
Depo.Миколаїв
29 січня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві "Опоблок" намагається підім
У Миколаєві "Опоблок" намагається підім'яти роботу міськради під себе

Остання сесія Миколаївської міськради відзначилась тиском "Опоблоку" на мера Олександра Сєнкевича та спробою встановити свої порядки. Після бойкотування процесу прийняття порядку денного сесії на першому засіданні 21 січня, міському голові довелось самотужки відбивати нападки головного "опоблоківця" Ігоря Дятлова. Поповзли різні  чутки, чому фракція "Самопоміч" не підтримала свого висуванця Олександра Сєнкевича.

В коментарях Depo.Миколаїв голова фракції "Самопоміч" Сергій Ісаков пояснив, чому однопартійці не відстоювали позицію мера в сесійному залі.  

Сергій Ісаков впевнений, що Олександр Сєнкевич не потребував захисту та прекрасно впорався з ситуацією. 

"А ви вважаєте, що потрібно було мера захищати? Він сам прекрасно впорався із ситуацією. Я не бачу необхідності захищати мера, коли він цього не потребує", - заявив Сергій Ісаков. 

Нагадаємо, що  для вгамування конфлікту, який тривав близько години і стосувався кількості питань в порядку денному сесії, Олександр Сєнкевич був вимушений вивести голів фракцій із залу для "їх консолідації" у власному кабінеті. 

Голова фракції "Самопоміч" вважає, що сесія відпрацювала конструктивно, і всі політичні сили залишились задоволені:

"Ми завжди виражаємо підтримку нашому меру, але коли він цього потребує. У даному випадку я на 1000% впевнений, що він цього не потребував. Він чудово впорався з ситуацією, ми закінчили сесію на позитиві. Всі пішли задоволеними і "Опоблок", і мер, і фракція "Самопоміч". Це називається конструктивна робота і я не бачу в цьому проблеми". 

Зазначимо, що наразі мер та депутати почали активно користуватися правом оголошення перерви і вирішують всі спірні питання за зачиненими дверима в кабінеті мера. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв