У Миколаєві охоронець банку "натравив" на АТОшника-велосипедиста "спецназ"

Охоронець вимагав, щоб боєць пішов геть з території біля банку, а після викликав приватну охорону
Depo.Миколаїв
15 квітня 2016 12:42
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві охоронець банку "натравив" на АТОшника-велосипедиста "спецназ"
У Миколаєві охоронець банку "натравив" на АТОшника-велосипедиста "спецназ"

У Миколаєві охоронець банку перестарався зі своїми обов'язками та "натравив" на відомого волонтера та АТОшника Іллю Шполянського "спецназ". Про це головний герой перипетій написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Виявилось, що охоронця наполохав той факт, що Шполянський чекав на знайомого біля банку на велосипеді. АТОшник мав намір обговорити з партнерами питання створення літнього табору для дітей, та приїнав на зустріч не на авто, а на велосипеді. 

Волонтера просили відійти від банку, але той відмовився, тож охорона банку натисла тривожну кнопку та викликала підкріплення. 

Далі зі слів Іллі Шполянського:

"12:58 - я під'їжджаю до дверей банку на велосипеді, про зміну транспорту Івану я нічого не сказав. Далі події розвивалися стрімко і незворотньо.

13:03 - з банку вийшов охоронець і попросив (зауважу, дуже ввічливо) не стояти біля входу з велосипедом. Я перемістився на метр ближче до проїжджої частини, але відійти в сторону відмовився. Я, звичайно, дуже хотів це зробити, але мною опанувала страшна впертість, яку я ідентифікую як "синдром обалдівшого АТОшніка".

13:08 - охоронець вийшов повторно і попередив, що викликає наряд поліції. Я абсолютно заціпенів, хоча мені вже не просто хотілося піти, я готовий був стрибнути на велосипед і негайно дати драла. І тільки пам'ять про великі заповіти дідуся Маргелова (ВДВ творця) "Збитий з ніг - бийся на колінах, йти не можеш - лежачи наступай" давала мені сили на подальшу боротьбу.

13:10 - до банку підлетів Ланос, водій якого, разом з пасажиром у військовій формі дивились на мене і зловтішно посміхаючись, почали обговорювати ситуацію. Через відкрите вікно машини я почув: "Зараз подивимося на маски-шоу". Моє лібідо падало з неймовірною швидкістю, але відступати було пізно. Ми з моїм старим німецьким товаришем (велосипед випуску початку 90-х) стояли як укопані. З банку почали виходити співробітники, і стаючи віддалік, з цікавістю мене розглядали, розташовуючись зручніше. Видно було, як у деяких руки інстинктивно нишпорили, напевно в пошуках попкорну.

Мені почало здаватися, що я дійсно вчинив страшний злочин, був у бігах 7 років, зараз завдяки випадку  мене виявлено, і ось-ось з даху банку на мене стрибнуть 10 спецназівців в повній екіпіровці і обов'язково якимись спеціальними пристосуваннями на очах типу вбудованих телескопів.  З даху вони будуть злітати на таких мотузках, за якими спускаються круті копи в кульминациях голлівудського кіно. Виразно було чути звук підлітаючого поліцейського вертольота, який відразу почне трансляцію по знешкодженню небезпечного правопорушника, тобто мене, на всі центральні телеканали країни.

13:13 - під'їжджає наряд приватної охоронної фірми. Я сунув руку в кишеню, де намацав єдину, але грізну зброю - кулькову ручку, оголив перо і приготувався битися до останнього. Хлопці соромливо підійшли до мене, я їм так з ходу, з посмішкою, привіт мовляв, відійти потрібно? Та нема проблем, я просто не зрозумів, та й взагалі дивно, я ж нікому не заважаю, і взагалі вже йду", - пише Шполянський.

Виявилось, що весь цей час за "маски-шоу" споглядав його патрнер, який сидів в "Ланосі". 

У Миколаєві охоронець банку "натравив" на АТОшника-велосипедиста "спецназ" - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв