У Миколаєві оголосили конкурс на новий арт-об'єкт до 230-річчя міста

За найвдаліші ідеї можна отримати  грошові призи

 

У Миколаєві відкрили конкурс на визначення кращого ескізу нового арт-об’єкту до 230-річчя міста Миколаєва, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Проект передбачає облаштування двох перспективних зон: території біля готелю "Турист" (ріг просп. Центрального і вул. Генерала Карпенка) і частини бульвару по просп. Центральному (перехрестя Херсонського шосе, просп. Центрального та просп. Богоявленського).

Оцінювати проекти буде професійне журі. Автора проекту-переможця чекає грошова премія у розмірі 10 000 гривень.

Конкурсні матеріали учасників подаються українською або російською мовами.

Для участі в конкурсі учасники повинні подати матеріали: 3D-візуалізації, макети, ескізи, план-схеми, малюнки в електронному вигляді (у файлах jpeg, ppt або pdf розміром до 10 МБ кожний); контактні дані автора або групи авторів (ПІБ, телефон, e-mail); пояснювальна записка на 1-2 сторінки формату А4 у форматі txt, doc, docx.

До участі у конкурсі допускаються ескізи і проекти, що надійшли на електронну адресу info@mda.mk.ua з позначкою "Конкурс. 230 років Миколаєву".  Термін подачі проектів до 31 травня 2019 року включно.

Подати свої роботи можуть всі бажаючі - як професіонали, так і любителі. До участі в конкурсі запрошують дизайнерів, архітекторів, містобудівників, студентів профільних спеціальностей, авторські колективи фахівців і одиночних фахівців, які практикують діяльність в сфері архітектури, дизайну і скульптури.

Щодо додаткової інформації, просимо надсилати запит на info@mda.mk.ua.

Нагадаємо, що у популярному парку Дніпра з простого пенька зробили арт-об'єкт з цитатою Шевченка

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв