У Миколаєві оголосили день жалоби за дорожниками, яких збив BMW

На місці проведення дорожніх робіт дотримувалися заходів безпеки, але це не убезпечило миколаївців від водія-лихача
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві оголосили день жалоби за дорожниками, яких збив BMW
У Миколаєві оголосили день жалоби за дорожниками, яких збив BMW

Суботу, 17 вересня, у Миколаєві оголосили днем жалоби за загиблими дорожниками, яких збив п'яний водій BMW. Про це Depo.Миколаївповідомили в прес-службі міськради.

Мер Олександр Сєнкевич зазначає, що до техніки безпеки дорожніх робіт у нічний час ставляться уважно. Трагічне місце, де під колесами авто загинули дорожники, було освітлено, працівники розставили знаки за 50 метрів до місця проведення робіт, вони були в світловідбиваючих жилетах.

За словами мера, лише великі штрафи зможуть стримати лихачів, які ганяють містом на величезній швидкості і не тільки наражають на небезпеку життя ні в чому не винних людей, а й позбавляють їх життя. "Миколаївські водії багато в чому вкрай безвідповідальні і не дотримуються взагалі правил дорожнього руху. Вважаю, що необхідно проводити нічні рейди по виявленню п'яних водіїв, і тільки великі штрафи допоможуть нетверезому водієві відмовитися сісти за кермо", - сказав мер.

Субота, 17 вересня, оголошена днем жалоби в Миколаєві.

Нагадаємо, що близько п'ятої ранку 15 вересня чотирьох працівників дорожньої служби, які наносили розмітку, насмерть збив водій BMW. Після медогляду встановили, що він був п'яним. ЗМІ встановили, що водій та його пасажири їхали з нічного клубу "Шторм".

Вже відома особа винуватця ДТП. Також депутати запропонували оголосити жалобу. Як стало відомо, що аварія з дорожниками стала другою за рік.  Мер Миколаєва проситиме патрульних чергувати вночі у місцях виконання дорожніх робіт.

 Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв