ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві офіційні ринки "обростають" стихійними

Укладені договори з ринками на вилучення незаконної продукції не працюють, тому у мерії просять допомоги у поліції
Depo.Миколаїв
26 березня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві офіційні ринки "обростають" стихійними
У Миколаєві офіційні ринки "обростають" стихійними

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів нараду з представниками поліції, щоб скоординувати спільну роботу щодо боротьби зі стихійною торгівлею. Міський голова попросив у правоохоронців допомоги. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сєнкевич зазначив, що у першу чергу, допомога потрібна для охорони громадського порядку під час рейдів, а також конфіскації продовольчих продуктів, які продаються без відповідних документів і на стихійних ринках. Віце-мер Юрій Степанець додав, що незаконну продукцію потрібно вилучати. Але з цим є труднощі:

"Раніше піднімалося питання про те, куди складати вилучену продукцію. Ми з ринками уклали договори, ринки надали приміщення для складування вилученого товару, надали відповідальних осіб, їх контакти. Але вилучення не відбуваються. Ми звертаємося до вас з проханням, щоб ви допомогли навести лад у місті. Це стосується і стихійних ринків, і МАФів", - сказав Степанець.

Керівник адміністрації Інгульського (Ленінського) району Петро Мовчан зазначив, що в районі навколо законних ринків з'являються нові ринки, але вже незаконні:  "В Інгульському районі є 11 офіційних ринків, які "обростають" стихійними ринками", - визнав Мовчан.

Представники поліції висловили готовність боротися зі стихійною торгівлею та незаконними МАФами. Однак у цьому плані їх обмежує низка факторів. По-перше, їм зв'язує руки кадровий дефіцит. Крім того, вони звернули увагу на те, що були випадки, коли вилучений поліцією товар відмовлялися приймати на зберігання. А це велика проблема. Також представники поліції підкреслили, що чинні правила демонтажу незаконних конструкцій далекі від досконалості й потребують доопрацювання.

У результаті було прийняли рішення про координацію спільних дій, спрямованих на боротьбу зі стихійною торгівлею. Крім того, Юрій Степанець надав доручення відповідним службам активізувати роботу з удосконалення правил демонтажу незаконних пересувних конструкцій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв