ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві одіозний "опоблоківець" звільнився з посади директора КП "Гуртожиток"

Олег Солтис заявив, що віце-мер Валентин Гайдаржи видає суперечливі розпорядження
Depo.Миколаїв
24 березня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві одіозний "опоблоківець" звільнився з посади директора КП "Гуртожиток"
У Миколаєві одіозний "опоблоківець" звільнився з посади директора КП "Гуртожиток"

Одіозний миколаївський єкс-регіонал, а нині "опоблоківець" Олег Солтис написав заяву на звільнення на посаді директора комунального підприємства "Гуртожиток" за власним бажанням, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВесті".

Про це він заявив під час засідання постійно депутатської комісії Миколаївської міської ради з питань житлово-комунального господарства та управління комунальної власності міста.

Олег Солтис заявив, що його рішення пов'язане з нібито незаконними діями з боку заступника Миколаївського міського голови Валентина Гайдаржи, результатами виконання яких є збитки на комунальному підприємстві "Гуртожиток".

"Комунальному підприємству неодноразово доручалося укласти договори з постачальниками енергоносіїв. Профільний заступник Валентин Гайдаржи знає, що ці договори приносять колосальні збитки для КП. Тому що комунальне підприємство "Гуртожиток" не має ліцензії на постачання тих чи інших енергоносіїв. Буквально після вступу на посаду новообраного міського голови Олександра Сєнкевича, прийшло за його підписом доручення укласти такі ж договору на 2016 рік, виконавець цього доручення - Валентин Гайдаржи. За цим дорученням я як депутат міської ради написав зустрічний лист на Сєнкевича з проханням роз'яснити законність цих доручень. Пізніше прийшла відповідь, що такі договори укладати неможливо. Тобто, спочатку приходить один лист за підписом міського голови, що це треба зробити, а трохи пізніше приходить лист за його ж підписом, що цього зробити не можна. Одне суперечить іншому. Звичайно, Олександр Сєнкевич не знає всі питання, може бути ще не до кінця розібрався. Але я можу уточнити одне, що та стара гвардія, яка до сих пір працює, перебуває при владі, виносить такі доручення, які зазнають збитків для комунального підприємства", - сказав Олег Солтис.

Депутат переконаний, що такими підходами працювати неправильно. Олег Солтис повідомив, що вже говорив з цього приводу з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем, якого вже поставив до відома про те, що написати заяву на звільнення за власним бажанням.

"Я вважаю, що це не правильно. Я Олександру Сєнкевичу сказав, що з таким підходом і з такими дорученнями, які робить і готує Валентин Гайдаржи - у мене багато питанням є до нього. Тому що працювати в такому напрямку не можна. Це на його совісті, я жодного договору як директор комунального підприємства з приходом на це підприємство не підписував всі ці роки. Проте, такі доручення продовжують надходити щороку. Тому, я в такому варіанті як керівник комунального підприємства не готовий працювати, я Олександру Федоровичу пояснив, що його підставляють діючі заступники з такими дорученнями. Я йому сказав, що я в такому форматі працювати не буду і написав заяву на звільнення за власним бажанням", - сказав Олег Солтис.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв