ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві один із засновників "Самопомічі" покинув партію

Причиною цього стало "вигнання" з партії ряду нардепів
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві один із засновників "Самопомічі" покинув партію
У Миколаєві один із засновників "Самопомічі" покинув партію

Один із засновників миколаївського осередку партії "Самопоміч" Дмитро Мисюрев вирішив покинути партію, про це він повідомив на своїй сторінці на Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв

"Друзі! Як людина, яка з Олександром Сєнкевичем та Андрієм Соломко створював осередок партії "Самопоміч" в Миколаєві, як людина, яка формувала початковий склад осередку і як один з чотирьох членів партії "Самопоміч" у Миколаєві, вважаю за необхідне повідомити про те, що прийняв рішення залишити лави цієї політичної сили", - повідомляє Дмитро Мисюрев.

Причиною цього Дмитро Мисюрев називає той факт, що партію покинули Ганна Гопко, Віктор Кривенко, Остап Єднак та Павло Кішкар. 

"Рішення прийнято у зв'язку з тим, що я більше не вважаю, що ті завдання, які я ставив для себе, можливо реалізувати в лавах цієї політичної сили. Так само у зв'язку з тим, що ті люди, через яких я увійшов до складу партії і чиї цінності я поділяю: Ганна Гопко, Виктор Кривенко, Остап Єднак, Павло Кішкар, більш не асоціюються з партією "Самопоміч", - додав єкс-член "Самопомічі". 

Другою причиною Дмитро Мисюрев називає відсутність мотивації від центрального партійного керівництва.

У Миколаєві один іх засновників "Самопомічі" покинув партію - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв