ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві "Облтеплоенерго" змушує людей сплачувати збитки підприємства

Про це на сесії міськради заявив депутат Олег Солтис
Depo.Миколаїв
9 лютого 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві "Облтеплоенерго" змушує людей сплачувати збитки підприємства
У Миколаєві "Облтеплоенерго" змушує людей сплачувати збитки підприємства

Після встановлення лічильників "Облтеплоенерго" у Миколаєві зазнало значних збитків, але швидко знайшло вихід - перекласти їх на населення, про це в ході сьогоднішньої сесії міськради заявив депутат Олег Солтис, повідомляє Depo.Миколаїв

Миколаївці сподівались, що зекономлять, але все сталось навпаки - у січні в їхніх платіжках з'явились баснослівні суми (за опалення трикімнатної квартири близько тисячі гривень). Солтис заявив, що так сталось, тому що представники "Облтеплоенерго" ходять будинками, де встановлені лічильники, та відкривають подачу тепла на повну і пломбують. Таким чином всі збитки організації сплачуватиме населення, але ніхто не питає чи потрібні їм гарячі батареї при плюсовій температурі на вулиці. 

Депутат зазначив, що відповідно до постанови Кабміну регулювати подачу тепла мають спеціально навчені мешканці будинку, а не представники "Облтеплоенерго". Солтис запропонував "забити задвижки кийком і не пускати до них нікого без жителів". 

Він звернувся до мера Олександра Сєнкевича, щоб той дав доручення своєму профільному заступнику з ЖКГ  заборонити "Облтеплоенерго" втручатися у теплорегуляцію багатоквартирних будинків.

Депутат Ростислав Філевський заявив, що по даному питанню необхідно звертатися до Антимонопольного комітету. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв