ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маленьких онкохворих миколаївців будуть лікувати новим обладнанням

За його допомогою лікарі зможуть встановлювати точні діагнози
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 19:11
ФОТО: depo.ua
Маленьких онкохворих миколаївців будуть лікувати новим обладнанням
Маленьких онкохворих миколаївців будуть лікувати новим обладнанням

Обласна дитяча лікарня одержала напівавтоматичний біохімічний аналізатор, мікроскоп Primo Star і монітори пацієнта. Це обладання необхідно для контролю життєвих функцій організму: роботи серця, дихання, концентрації кисню в крові, температури і є важливим для лікування онкології. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Лікарі з новою технікою зможуть виявити патологію і визначити ступінь гостроти запального процесу, призначити або скорегувати лікування. А це особливо важливо у визначенні діагнозу і моніторингу ефективності проведеної терапії для онкохворих дітей. 

"Завдяки обладнанню можна детально розглянути всі клітинки для постановки правильного діагнозу. Для того, щоб надати своєчасну допомогу, звичайно ж, потрібно обладнання. Чим більше сучасного обладнання буде в реанімаційних відділеннях, тим більш якісною буде надана допомога", - зазначив заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Олег Бабін. 

Збір коштів на допомогу онкохворим дітям проводили з вересня. Зібрали 3,632 мільйона гривень. На ці кошти провели тендери на поставку медобладнання у відділення дитячої онкогемотологіі Миколаєва, Дніпропетровська та Києва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв