У Миколаєві обігріли майже 100% будинків та соцоб'єктів

ОСББ поки не поспішають включати тепло, відкладаючи пуск опалення до 1 і 5 листопада
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві обігріли майже 100% будинків та соцоб
У Миколаєві обігріли майже 100% будинків та соцоб'єктів

За інформацією департаменту ЖКГ, 24 жовтня теплоносій подано на всі школи, дитячі садки, лікарні та ЦПМСП, позашкільні установи, музичні і спортивні школи, об'єкти соціальної сфери. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Уже опалюються 1609 будинків комунальної власності з 1683, 182 будинки ЖБК та ОСББ з 282, 22 відомчих будинки з 49. Багато ОСББ відкладають пуск тепла до 1 і 5 листопада, щоб заощадити.

Як розповіла начальник управління освіти Ганна Деркач 24 жовтня під час апаратної наради в мерії, з сьогоднішнього дня на канікули пішли учні трьох миколаївських шкіл - №№ 3, 44, 61. До шкіл №№ 3 і 44 теплоносій подали тільки вчора і приміщення не встигли прогрітися. Адміністрація школи № 61 самостійно ухвалили рішення про оголошення канікул, на що має право.

В. о. директора ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Віталій Бородін повідомив, що вчора ввечері були включені котельні по вул. Малкотирнівскій (вул. Ульянових), по вул. Знам'янській, тут проблем немає, а сьогодні пообіцяв "запустити" котельню по вул. Спаській та приготувати до роботи бойлерні по вул. Океанівській і пр. Героїв України.

В. о. голови правління ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" Олександр Матвіюк доповів, що "обидві теплотраси вже включені, гідравлічний режим налаштований, підживлення почало стабілізуватися", короче кажучи, це дозволить ТЕЦ збільшити параметри і в будинках, які опалює це підприємство, батареї стануть теплішими.

Валентин Гайдаржи звернувся до всіх керівників міських управлінь з проханням повідомляти, якщо температура на об'єктах не відповідає санітарним нормам, адже всі котельні вже запущені.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв