ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві нового начальника райвідділу поліції розшукують терористи "ЛНР"

Терористи називають його особливо небезпечним злочинцем, який є членом диверсійної групи
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві нового начальника райвідділу поліції розшукують терористи "ЛНР"
У Миколаєві нового начальника райвідділу поліції розшукують терористи "ЛНР"

Начальник управління кадрового забезпечення Головного управління підполковник поліції Олексій Попков оголосив особовому складу про призначення керівника підрозділу, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

На посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області призначено підполковника поліції Миколу Калачова (попередня посада – начальник Корабельного ВП ГУНП).

Відзначимо, що і сьогодня Калачов перебуває у розшуку "ЛНР". Терористи називають його особливо небезпечним злочинцем, який є членом диверсійної групи. 

"Органами правопорядку Луганській Народної Республіки розшукується з числа колишніх співробітників міліції Калачов Микола Миколайович, 31.08.1979 р.н., колишній майор міліції, перший заступник начальника районного відділу - начальник слідчого відділення Лутугинського районного відділу", - йдеться у повідомленні. 

У Миколаєві нового начальника райвідділу поліції розшукують терористи "ЛНР" - фото 1

Калачов замінив на посаді скандального екс-начальника Центрального РВВС Миколаєва Сергія Дяченко. За його керівництвва в стінах райвідділу пропала частина речового доказу в кримінальному провадженні по розбою - зникла частина золотого ланцюжка. Показово, що за минулий рік в Центральному районі Миколаєва рівень злочинності зріс в півтора рази. Раніше повідомлялося, що Дяченко, як і начальник Ленінського РВВС Олександр Гринчук не пройшли переатестацію. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв