У Миколаєві невдововлені жителі гуртожитку знесли паркан на будівництві АЗС

Охорона та місцеві мешканці ледь не побилися: їх розтягла поліція
Depo.Миколаїв
16 серпня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві невдововлені жителі гуртожитку знесли паркан на будівництві АЗС
У Миколаєві невдововлені жителі гуртожитку знесли паркан на будівництві АЗС

Сьогодні, 16 серпня, в Миколаєві біля гуртожитку по пр. Героїв України, 11, городяни намагалися знести паркан навколо ділянки, на якій планується будівництво АЗС. В результаті цього між мешканцями та будівельниками виникла перепалка, яка ледь не переросла в бійку, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Центр журналістських розслідувань. 

Відзначимо, що прибули на місце конфлікту заступники міського голови Валентин Гайдаржи і Віталій Шевченко, а також голова адміністрації Центрального району Ігор Волков, які попередили забудовника про невдоволення жителів і їх готовності знести огорожу.

У Миколаєві невдововлені жителі гуртожитку знесли паркан на будівництві АЗС - фото 1

Віце-мер Гайдаржи повідомив, що існує рішення суду про скасування рішення Миколаївської міськради про надання в оренду спірної земельної ділянки.

"Тому я забороняю зараз проводити будь-які роботи, - заявив Гайдаржи. - Я настійно вам рекомендую не розбурхувати людей, і згорнути всі роботи, і не вживати жодних заходів до остаточного рішення апеляційного суду, який в найближчий день відбудеться в Одесі", - звернувся до представника підрядника віце-мер.

Адвокат повідомив, що будівельники вже закінчили установку огорожі, тому вони передають дану ділянку під охорону і припиняють будівельні роботи. Однак жителі зажадали від забудовника негайно прибрати паркан, інакше вони будуть змушені знести його самостійно.

Представники підрядника відмовилися демонтувати огорожу. Тому жителі в присутності поліції і представників влади пішли на радикальні заходи і знесли частину паркану.

У Миколаєві невдововлені жителі гуртожитку знесли паркан на будівництві АЗС - фото 2

Спроба демонтажу огорожі викликала неабияку перепалку, під час якої один з жителів поранив руку.

Конфлікт вдалося зупинити поліцейським, присутнім на місці подій. На даний момент ніхто з учасників перепалки не притягнутий до адміністративної відповідальності. Однак, як зазначив заступник командира 4-ї роти 2-го батальйону поліції Юрій Верещак, в разі надходжень заяв з боку забудовників на жителів будуть складені адмінпротоколи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв