ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві неадекватний чоловік затрелив сусідського пса та викрав щеня

Сусід застрелив маленького чіхуахуа через те, що він гучно гавкав
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві неадекватний чоловік затрелив сусідського пса та викрав щеня
У Миколаєві неадекватний чоловік затрелив сусідського пса та викрав щеня

У Миколаєві зафіксовано черговий приклад жорстокості до тварин. Городяни у відчаї звернулися до громадськості за допомогою. Сім'я втратила свого улюбленця через жорстокість сусіда, про це миколаївці повідомили в соціальній мережі, передає Depo.Миколаїв.

Постраждалі живуть у приватному будинку за високим парканом, але сусід, що ненавидить тварин, застрелив маленького чіхуахуа: "Прошу допоможіть! Живу в приватному будинку - через паркан живе ідіот-сусід, ненавідіт маленьких собак! 23 листопада застрелив чіхуахуа, яка спала під навісом в своєму ж дворі через те, що вона гавкала!".

Чоловік зізнався у тому, що вчинив та навіть почав погрожувати господарям садиби: "Потім зізнався в цьому і погрожував моїй родині! Викликали поліцію не раз, в результаті з ним була проведена профілактична бесіда".

У Миколаєві неадекватний чоловік затрелив сусідського пса та викрав щеня - фото 1

Після трагедії власники завели нового цуцика, але його викрали. Господарі вважають, що це зробив той самий сусід, що застрелив їх собаку: "Через деякий час завели собаку (не змогли без тварини) і вийшло так, що знову чіхуахуа. Він сказав щоб прибрали його з двору! І знову погрози! Ми поставили новий паркан, щоб собака не дратувала його і ніби все нормально було... Я не маю гадки як він міг його викрасти/заманити ( "дірок" в паркані немає), але є місця у дворі на "заднику" з поганим оглядом! Лео важить 2,5 кг він міг просто його викрасти перестрибнувши через паркан (після жорстокого вбивства першої собаки я нічому не здивуюся)!".

Господарі розшукували улюбленця навіть через екстрасенсів, тепер вони сподіваються лише на людей, які допоможуть знайти цуценя. 

У Миколаєві неадекватний чоловік затрелив сусідського пса та викрав щеня - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв