У Миколаєві неадекватна жінка, що вининула цуценя з вікна, озброїлась ножем

Правоохоронці вибили з рук жінки ніж, а її саму передали медикам "швидкої"
Depo.Миколаїв
7 вересня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві неадекватна жінка, що вининула цуценя з вікна, озброїлась ножем
У Миколаєві неадекватна жінка, що вининула цуценя з вікна, озброїлась ножем

Сьогодні в самому центрі Миколаєва 32-річна жінка кидалась посудом з балкону третього поверху будинку по вул. Шевченко, 64-а. Одна з ваз, яка полетіла з вікна, потрапила в перехожу. З травмою плеча її довелося госпіталізувати, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".

Крім того, жінка викинула з вікна цуценя. Тварину спробували врятувати перехожі, які віднесли її до ветеринарної клініки, однак цуцик загинув.

У Миколаєві неадекватна жінка, що вининула цуценя з вікна, озброїлась ножем - фото 1

Як виявилося, мешканка будинку, яка влаштувала дебош, перебуває на обліку у невропатолога.

На місце події були викликані співробітники патрульної поліції. Вони намагалися вмовити жінку відкрити двері, проте вона відмовилася. Не допомогли вмовляння рідних і близьких.

У Миколаєві неадекватна жінка, що вининула цуценя з вікна, озброїлась ножем - фото 2

Не зумівши потрапити в квартиру, патрульні з дозволу брата мешканки квартири прийняли рішення зламувати замок. Як тільки вони приступили до злому, жінка зі свого балкона перелізла на сусідський. При цьому в її руці був кухонний ніж. Сусід впустив її в квартиру, а також відкрив двері патрульним. Вони вибили з рук жінки ніж, а її саму передали медикам "швидкої".

Тепер жінці доведеться пройти примусове лікування в психіатричній клініці. Як виявилося, сьогоднішній напад агресії з її боку вже не перший і таке вже траплялося, тому рідні не були проти госпіталізації родички.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв