У Миколаєві не вистачає 51% слідчих: за ними тягнеться 14 тис. проваджень

Правоохоронці пов'язують велику кількість нерозкритих справ саме через некомплект кадрів
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві не вистачає 51% слідчих: за ними тягнеться 14 тис. проваджень
У Миколаєві не вистачає 51% слідчих: за ними тягнеться 14 тис. проваджень

Сьогодні, 5 вересня, знов стартувала позачергова сесія Миколаївської міськради. Присвячена вона лише одному питанню - криміногенній ситуації в місті, дотримання правопорядку. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Сесія цього разу розпочалася із 25-хвилинним затриманням. Викликана вона останніми кримінальними подіями  в Миколаївської області та самому обласному центрі, зокрема дебош мажорів. 

На засідання прийшли очільники місцевих прокуратур, керівники райвідділів поліції, патрульної поліції, слідчого управління, кримінальної поліції, превентивної діяльності. Більшість поліцейських є виконуючими обов'язки. 

Окільки головний поліцейський області відсутнів, доповідав про розкриття злочинів в.о. слідчого управління Павло Воловик. Основною причиною нерозкритих злочинів він назвав некоплект кадрів. Наразі в місті не вистачає 51% слідчих. Всього 161 посада, вакантних місць - 83. При цьому за слідчими "тягнеться"  14 тис. проваджень лише по Миколаєву.

Правоохоронець також зазначив, що багато співробітників не пройшли атестацію, також зараз пишуть рапорти на звільнення. Людей мало, роботи багато, резюмував правоохоронець. Зараз Нацполіція зробила заявку на набір 90 слідчих та п'яти дільничих.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв