У Миколаєві не можуть поділити нагороди померлого ветерана

Родичі вимагають повернути ордени їм, коли музей, де вони знаходяться після похорон, також претендує на зберігання
Depo.Миколаїв
7 червня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві не можуть поділити нагороди померлого ветерана
У Миколаєві не можуть поділити нагороди померлого ветерана

Син Героя Радянського Союзу Михайла Шишкова - Віктор Михайлович - наполягає на тому, щоб міська влада повернула йому нагороди батька, які він передавав для організації похорону. Нагадаємо, після похорону нагороди, серед яких і орден Ушакова, були передані в музей "Старофлотські казарми". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Слід зазначити, що неоднозначна ситуація з нагородами ветерана триває з минулого року. Після похорон Михайла Шишкова ордени віддали на зберігання до музею. Але родичі захотіли повернути їх собі. Зверталися вони з цього приводу і до колишнього мера Юрія Гранатурова, і потім у міжвиборчий період о віце-мера Юрія Андрієнка. 

Черга дішла і до нового мера Олександра Сєнкевича. Він вчора, 6 червня, провів зустріч з представником Віктора Шишкова, представниками ветеранських організацій області і міста, працівниками виконавчих органів Миколаївської міської ради.

Представник Віктора Шишкова Світлана Спасенко заявила, що її клієнт - єдиний законний власник нагород і хоче отримати їх, а також він стурбований долею свого спадку, адже нагороди три місяці зняті з експозиції в музеї.

Представники ветеранських організацій клопотали про те, щоб нагороди залишилися в музеї, пояснюючи це бажанням зберегти пам'ять про героїчні подвиги Героя Радянського Союзу Михайла Шишкова. Голова обласної організації ветеранів Микола Поротников зазначив, що син Героя в приватній бесіді з ним сам просив не повертати йому нагороди, щоб ті вціліли.

Директор музею "Старофлотські казарми" Володимир Михайлов запропонував з'ясувати, щоб дізнатися, чи залишив Герой заповіт. Світлана Спасенко розповіла, що 11 березня 2016 року син Шишкова вступив в права спадкування як єдиний спадкоємець.

Мер висловив побажання про зустріч з сином Героя Радянського Союзу, а також запропонував створити комісію, яка перевірить наявність нагород та їх автентичність. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв