У Миколаєві нарахували 7 тисяч бродячих собак та кішок

Олександр Сєнкевич визнав, що гуманним способом швидко вирішити проблему не вдасться
Depo.Миколаїв
25 червня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві нарахували 7 тисяч бродячих собак та кішок
У Миколаєві нарахували 7 тисяч бродячих собак та кішок

Миколаївці продовжують страждати від нападу агресивних зграй бродячих собак, які заполонили місто. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич визнав, що не знає, яким гуманним способом вирішити цю проблему. Про це він заявив під час прес-конференції, передає Depo.Миколаїв.

За результатами проведеного підрахунку бездомних тварин у Миколаєві нарахували близько 7 тисяч бездомних тварин, з яких чипованих всього 20,39%. Крім того статистика говорить, що близько 50% собак - це самці, 43% - самки.

"Проблема, відверто кажучи, не має для мене швидкого і гуманного вирішення. Собаки не зникнуть у нас з міста. Більш того якщо гіпотетично знищити всіх тварин, через якийсь час ми будемо мати таку ж кількість тварин на вулицях. Це пов'язано з тим, що у нас не дотримуються правил утримання домашніх тварин і тварини, які знаходяться у власності людей не чіпуються, не ведеться їх облік", - заявив мер. 

Сєнкевич заявив, що агресивних тварин все ж необхідно присипляти: "Дійсно агресивних тварин або рознощиків якоїсь зарази потрібно присипляти. Тільки таким чином ми можемо гуманно зменшити кількість тварин. Але паралельно ми повинні займатися іншим напрямком - роботою з власниками тварин", - додав мер.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв