ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві начальники "ветеринарки" погоріли на хабарі та шахрайстві

Завідуючий лабораторією на Центральному ринку дозволив продавати невідоме м'ясо
Depo.Миколаїв
9 лютого 2016 09:02
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві начальники "ветеринарки" погоріли на хабарі та шахрайстві
У Миколаєві начальники "ветеринарки" погоріли на хабарі та шахрайстві


У Миколаєві судитимуть посадових осіб ветеринарної медицини за одержання неправомірної вигоди, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 затверджено обвинувальний акт стосовно завідуючого державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи ринку "Центральний" та колишнього начальника Управління ветеринарної медицини у Веселинівському районі, які обвинувачуються у одержанні неправомірної вигоди.

Установлено, що наприкінці травня минулого року завідуючий державної лабораторії одержав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в сумі 690 грн за допуск до реалізації на ринку "Центральний" м’яса забою великої рогатої худоби.

Окрім того, встановлено факт надання підозрюваним неправомірної вигоди начальнику Управління ветеринарної медицини в Веселинівському районі в сумі 800 грн за здійснення впливу на прийняття підлеглим працівником рішення про оформлення та видачу завідомо недостовірних ветеринарних документів.

Також, слідством доведено факт фіктивного, шляхом службового підроблення офіційних документів, прийняття начальником Управління ветеринарної медицини в Веселинівському районі на посаду водія цього управління особи, якій впродовж лютого-квітня 2015 року нараховано в якості заробітної плати понад 5 тисяч гривен, які у подальшому посадовцем були привласнені.

Дії завідуючого державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи ринку "Центральний" кваліфіковано за ч. 1 ст. 369, ч. 3 ст. 368 КК України (надання та одержання неправомірної вигоди), дії колишнього начальника Управління ветеринарної медицини у Веселинівському районі – за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 3692 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення, зловживання впливом).

Обвинувальний акт направлено до Заводського районного суду міста Миколаєва для розгляду

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв