У Миколаєві на центральному стадіоні збираються ремонтувати адмінбудівлю

На думку деяких депутатів, футбольний клуб може витіснити вихованців ДЮСШ, "відхопивши" собі велике приміщення у адмінбудівлі

У Миколаєві на центральному стадіоні зби…

Цього року на Центральному міському стадіоні побудують трансформаторну підстанцію. На це у бюджеті заплановано 6,3 мільйона гривень. Крім того, ремонт дійде і до адмінбудівлі. У більш далекоглядних планах, а саме до 2018 року, на стадіоні також планують побудувати нове футбольне поле та виконати реконструкцію існуючого. Про це розповів в.о. віце-мера Олександр Олефір під час засідання "гуманітарної" комісії, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами заступника міського голови, починати з будівництва трансформаторної підстанції раціонально, оскільки виконання інших видів робіт потребує налагодженого електропостачання. Крім того, за програмою економічного і соціального розвитку Миколаєва на 2015-2018 рр. цього року повинні почати ремонтувати і адмінбудівлю на стадіоні. Для цього дають 3,8 млн. 

До реконструкції адмінбудівлі у членів комісії виникли питання. Наталя Манзюк з Опоблоку акцентувала, що футбольному клубу дістається багато приміщень, а вихованці ДЮСШ вимушені тулитися у маленькому. "ДЮСШ "закидають" на перший поверх, і медпукнт, і тренерів. В результаті вони укомплектовуються в одній кімнаті. Виходить, ми футбольному клубу даємо все: для прес-конференції, які будуть проводити, дають дуже велике приміщення", - сказала депутат.

Вона додала, що дітям не буде де нормально переодягнутися. Тому реконструкцію потрібно проводити не притісняючи юних спортсменів. Олефір відповів, що це скоріш питання до управління спорту.

Зазначимо, що у програмі на будівництво нового футбольного поля площею 7 тис кв м (до 2018 р.) передбачено 10,27 млн, на реконструкцію "старого" такою ж площею - 13,24 млн. "Гуманітарна" депутатська комісія узгодила внесення змін до програми, і їх будуть розглядати на сесії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook