У Миколаєві на підмогу патрульним залучили бійців спецпідрозділів

Спільні наряди патрулювання організували для боротьби з вуличною злочинністю
Depo.Миколаїв
5 листопада 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на підмогу патрульним залучили бійців спецпідрозділів
У Миколаєві на підмогу патрульним залучили бійців спецпідрозділів

У Миколаєві поліцейські посилили заходи безпеки. Відтепер на вулицях обласного центру за порядком слідкуватимуть спільні піші наряди патрульних та бійців спецпідрозділів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у поліції.

Керівництво Нацполіції області заявило, що для недопущення скоєння вуличних злочинів ухвалено рішення про створення спільних піших нарядів, до яких залучатимуться бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Миколаїв", спеціальної роти поліції та особовий склад патрульної поліції.

Протягом листопада піші наряди здійснюватимуть оперативно-профілактичне відпрацювання на території міста. Щоденно на охорону публічного порядку будуть задіяні у середньому 30 нарядів: "Основна увага спільних піших нарядів поліцейських націлена, насамперед, на виявлення правопорушень загально-кримінальної спрямованості, викриття наркозлочинів, профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності тощо", - повідомили у поліції.

Раніше повідомлялося, що Головне управління статистики у Миколаївській області провело аналіз соціально-економічного становища у січні-липні 2016 року. Зясувалося, що на Миколаївщині рівень злочинності за рік виріс на 40%.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв