У Миколаєві на лайливу розклейницю реклами одягнули кайданки (ФОТО, ВІДЕО)

У однієї з порушниць не всякав потік нецензурної лексики, та ще й вона виривалася від патрульних
Depo.Миколаїв
1 червня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на лайливу розклейницю реклами одягнули кайданки (ФОТО, ВІДЕО)
У Миколаєві на лайливу розклейницю реклами одягнули кайданки (ФОТО, ВІДЕО)

Миколаївець застав на "гарячому" чоловіка і жінку, які розклеювали рекламу на стовпах. Але на зауваження вони не відреагували та почали загрожувати немаленькою собакою, яка гуляла поруч без намордника. Про це пишуть користувачі у соцмережі, повідомляє Depo.Миколаїв.

Автор повідомлення захотів залишитися анонімом. Інцидет трапився вчора, 30 травня, по вул. Великій Морській між 1-ю та 2-ю Слобідськими. Перехожий побачив, що чоловік та жінка розклеюють оголошення таксі на стовпах, що є порушенням правил благоустрою міста. На зауваження жінка почала кричати, загрожувати бійцівською собакою, яка гуляла без намордника. До неї "підтягнувся" і її напарник з драбиною.

У Миколаєві на лайливих розклейників реклами одягли кайданки

Порушники намагалися вибити телефон перехожого з рук - їм явно не подобалося, що їхні обличчя "засвітяться", -  а потім ще й фізичною розправою. Врешті-решт перехожий, побачивши патрульних, попросив їх про допомогу. 

Як стверджує автор посту, порушник казав, що буде дзвонити Давіду Сакварелідзе (екс-заступник головного прокурора України - ред.) та Правому сектору Миколаєва. Але, мабуть, не вдалося. На жінку, за словами перехожого, склали протокол за статею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та дала пояснення за ст. 154 (Порушення правил тримання собак і котів), 174 (Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку) та 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді).

Відео містить нецензурну лексику

У Миколаєві на лайливих розклейників реклами одягли кайданки

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв