ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві на капремонт будинків попередньо виділять 1 мільйон гривень

Ці кошти депутати хочуть направити на виготовлення проектної документації
Depo.Миколаїв
24 березня 2016 10:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на капремонт будинків попередньо виділять 1 мільйон гривень
У Миколаєві на капремонт будинків попередньо виділять 1 мільйон гривень

"Бюджетна" депутатська комісія Миколаївської міськради розглянула пропозицію департаменту ЖКГ виділити 1 млн грн на виконання робіт з капітального ремонту покрівель, ліфтів, внутрішньобудинкових мереж житлових будинків, які знаходяться в комунальній власності. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Голова депутатської комісії Олександр Бернацький нагадав колегам, що коли приймався міський бюджет на 2016 рік, було передбачено 5 млн грн для виконання робіт, пов'язаних із капітальним ремонтом житлового фонду. Тому нещодавно департамент ЖКГ звернувся до бюджетної комісії з проханням погодити виділення 1 млн грн у рамках зазначених коштів. Їх планується направити на виготовлення проектної документації, необхідної для виконання ремонтних робіт.

"Департамент ЖКГ пропонує для того, щоб не гальмувати роботу в цілому по місту, направити 1 мільйон гривень на виготовлення проектної документації. Тому, коли ми з вами остаточно узгодимо бюджет, у них будуть готові проекти, необхідні для капремонту. І вони зможуть, не втрачаючи час, розпочати роботу", - сказав Олександр Бернацький.

Депутатська комісія підтримала пропозицію департаменту ЖКГ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв