У Миколаєві на хабарі "погорів" чиновник лісгоспу, який є громадянином Росії

Посадовець вимагав $ 4 тис., щоб підтвердити неналежність ділянки до лісового фонду України
Depo.Миколаїв
7 жовтня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на хабарі "погорів" чиновник лісгоспу, який є громадянином Росії
У Миколаєві на хабарі "погорів" чиновник лісгоспу, який є громадянином Росії

У четвер, 6 жовтня, Миколаївськ місцева прокуратура № 1 спільно з Управлінням захисту економіки в Миколаївській області під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 52000 грн затримали працівника державного підприємства "Миколаївське лісове господарство". Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Кошти зловмисник отримав як "аванс" від мешканця Миколаєва за вплив щодо позитивного вирішення питання про надання документів про неналежність земельної ділянки до земель лісового фонду України. Всього посадовець вимагав 4 тисячі доларів США. Його затримали у порядку ст.208 КПК України.

"Враховуючи те, що вказана особа є громадянином Російського Федерації, місцевою прокуратурою, відповідно до вимог Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, повідомлено Генеральне консульство РФ про його затримання", - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) та обрання стосовно нього запобіжного заходу - тримання під вартою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв