ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві можуть заборонити цирки, в яких експлуатують тварин

Думки депутатів про те, чи працювати циркам у місті, розділилися
Depo.Миколаїв
15 квітня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві можуть заборонити цирки, в яких експлуатують тварин
У Миколаєві можуть заборонити цирки, в яких експлуатують тварин

Петиція про заборону виступів пересувних та стаціонарних цирків із тваринам набрала 1000 голосів, і її почала розглядати "соціальна" депутатська комісія. Депутати розділилися на два "табори". Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Новости Н.

Депутати Сергій Мотуз і Олег Грипас не заперечували проти виступу тварин, в той час як Дмитро Січко, Лариса Веселовська, Наталія Манзюк і Тетяна Суслова назвали утримання тварин у цирках "аморальним і жорстоким". Так, Веселовська запропонувала внести відповідну заборону до Правил благоустрою Миколаєва. Цю пропозиція підтримала Тетяна Суслова, зазначивши, що питання стосується відповідного управління, яке дає дозвіл на установку циркових споруд.

На сьогодні цими питаннями опікується заступник мера Юрій Степанець. Крім того Суслова додала, що заборону на експлуатування диких тварин також потрібно поширити і на стаціонарні цирки, зокрема, земельною комісією розглядається можливість будівництва стаціонарного цирку в Миколаєві.

З колегами не погодився Сергій Мотуз, який зазначив, що "люди, які працюють в цирках, люблять тварин і доглядають за ними, як за власними дітьми, тому що це їхній спосіб заробітку". В результаті члени комісії вирішили запросити на наступне засідання віце-мера Юрія Степанця, який розповість про специфіку укладання договорів з пересувними цирками і надасть інформацію з цього питання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв