ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві можуть підвищити вартість проїзду у трамваях та тролейбусах

Безкоштовний проїзд пільговиків за минулий рік наніс "Миколаївтрансу" збитків на суму понад 5,6 млн гривень
Depo.Миколаїв
15 березня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві можуть підвищити вартість проїзду у трамваях та тролейбусах
У Миколаєві можуть підвищити вартість проїзду у трамваях та тролейбусах

Комунальне підприємство "Миколаївелектротранс" за підсумками минулого року зазнал збитків на суму понад 5,6 млн гривень. Підвищення ж тарифу на 50 копійок допоможе вивести підприємство з рангу неприбуткових. Про це було заявлено сьогодні, 15-го березня, в ході засідання міської робочої групи з аналізу причин безприбуткової роботи суб'єктів господарювання Миколаївської міськради, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Інше.ТВ".

Так, в доповіді представника КП "Миколаївелектротранс" було озвучено, що за 2015 підприємство перевезло 9929 тисяч платних пасажирів і 42794 тисячі пільговиків. Витрати на всі перевезення склали понад 48 млн гривень при доході від платних пасажирів в 14 млн (тобто кожен платний пасажир заплатив в середньому 1,416 гривень). Мінімальна потреба фінансування пільгових перевезень на рік становить майже 35 млн грн, і при таких умовах кожна поїздка пільговика коштує 81 копійку.

Фактично ж фінансування пільговиків склало 27 мільйонів, тому за рахунок неповного відшкодування пільгових перевезень підприємство за результатами роботи за минулий рік зазнала збитків на суму понад 5,6 млн гривень. Незважаючи на це, підприємство виплачує зарплати, аванси, оплачує комунальні послуги.

Як один з варіантів виведення підприємства зі стану збиткового в КП "Миколаївелектротранс" вбачають у підвищенні тарифу до 2-х гривень за проїзд, що дасть в місяць додатково 350 тисяч гривень.

У свою чергу перший заступник міського голови Олександр Олефір зазначив, що підприємству перед підвищенням тарифу необхідно провести маркетингове дослідження: "Ви вивчали, яка реакція населення може бути на підвищення ціни на проїзд? Ваш відділ маркетингу повинен провести дослідження, за підсумками якого також буде прийнято рішення".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв