У Миколаєві може з'явитися льодова арена замість ковзанки

Поки презентували дві концепції, для яких щукають фінансування
Depo.Миколаїв
3 вересня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві може з
У Миколаєві може з'явитися льодова арена замість ковзанки

Льодова арена на 490 місць з катком розміром 30 на 60 метрів може з'явитися у Миколаєві, якщо буде на те воля міської ради та міського голови. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Вчора, 2 вересня, у мерії представники WM group - компанії, що спеціалізується на будівництві льодових ковзанок різного рівня складності, презентували концептуальні ескізи двох крижаних арен, які можуть використовуватися для професійного і аматорського спорту. Перша розміром 3 300 кв. м, на 340 посадочних місць, вартістю близько 110 млн. грн., друга побільше - 5 200 кв. м на 490 посадочних місць, вартістю близько 140 млн. грн. Можливі майданчики для розміщення арени - територія біля Центрального міського стадіону та в парку "Юність".

У Миколаєві може з'явитися льодова арена

"І міський голова Олександр Сєнкевич, і його заступник Євген Шевченко, і начальник управління у справах фізичної культури і спорту Олег Машкін, і депутати міської ради Ігор Дятлов, Олег Крисенко, Федір Панченко, Владислав Єнтін, Володимир Криленко, Олександр Омельчук, Лариса Веселовська у цілому висловилися за розвиток зимових видів спорту в Миколаєві", - йдеться в повідомлені.

У Миколаєві може з'явитися льодова арена

Ігор Дятлов запропонував залучити кошти державного бюджету для будівництва такого масштабного об'єкту. Ігор Крисенко вважає, що, якщо будувати, то будувати Палац спорту, в якому можна буде займатися і зимовими, і літніми видами спорту. Федір Панченко сказав, що, якщо об'єкт не зможе себе окупати, то через певний час він помре, тому він пропонує розглянути можливість будівництва спортивно-розважального центру з можливістю розміщення тут магазинів, кафе.

У Миколаєві може з'явитися льодова арена

"Спорт ніколи не був прибутковим видом діяльності. Це завжди видаткова частина, як і соцсфера, освіта, але це внесок в розвиток здорового покоління. Потрібно шукати можливість залучення державного фінансування, позабюджетного фінансування від фондів, які займаються спортивною інфраструктурою в світі", - сказав мер.

У Миколаєві може з'явитися льодова арена

Учасники зборів прийшли до висновку, що починати потрібно зі створення проекту, під який після шукати фінансування.

Нагадаємо, що миколаївську ковзанку розібрали. За словами мера, її не врятували б зниження вартості оренди зелмі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв