У Миколаєві Московську потрібно якісно ремонтувати після заміни тепломережі

Тепловики по декілька разів на рік проводять "археологічні розкопки" теплотрас, після чого погано відновлюють дороги
Depo.Миколаїв
31 липня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві Московську потрібно якісно ремонтувати після заміни тепломережі
У Миколаєві Московську потрібно якісно ремонтувати після заміни тепломережі

Основною проблемою з теплопостачальним підприємством "Миколаївська ТЕЦ" є неякісне виконання відновлювальних робіт дорожнього покриття. Про це в ефірі програми "Гаряча лінія" розповів віце-мер з питань ЖКГ Валентин Гайдаржи, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївська ТЕЦ декілька разів на рік розкопує вулиці, а потім неякісно приводить їх до ладу, що входить до їхніх обов'язків: "Ми всі бачимо, в якому стані вулиця Московська, Погранична (Чигрина), частково вулиця Садова, Севастопольська. Це результат виконання ремонтних робіт Миколаївською ТЕЦ і, на мій погляд, неякісне виконання робіт з благоустрою. Вулицю Московську вони ремонтують кожний рік окремими ділянками, розкривають теплотрасу по п'ять-шість разів", - зауважив Гайдаржи.

Віце-мер бачить вирішення ситуації в тому, що потрібно спочатку відновити тепломережі, нехай і не за рік: "Щоб цього не було, міський голова нас у цьому підтримує, Миколаївська ТЕЦ за рахунок інвестпрограми повинна, нехай не за один рік, а поетапно, виконати ремонт, заміну мережі".

Гайдаржи додав, що після ремонту мереж можна буде спільно в міською владою думати про ремонт доріг на вулицях Московській та Пограничній.

Нагадаємо, що навесні чергові "археологічні роботи" комунальників на Пограничній маршрутники об'їжджали тротуарами.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв