У Миколаєві морські піхотинці допились до чортів та валялись посеред вулиці

Інцидент стався в мікрорайоні Соляні, саме тут знаходиться військова частина, звідки можуть бути "аватари"
Depo.Миколаїв
25 вересня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві морські піхотинці допились до чортів та валялись посеред вулиці
У Миколаєві морські піхотинці допились до чортів та валялись посеред вулиці

У Миколаєві військові "аватари" стали фігурантами чергового гучного скандалу. Двоє піхотинців в формі ЗСУ напились та валялись на землі прямо посеред вулиці. Військові були настільки "накачані" алкоголем, що не розуміли того, що відбувається навколо. Фото та відео матеріали інциденту на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував Володимир Панченко, передає Depo.Миколаїв

Інцидент стався в мікрорайоні Соляні, саме тут знаходиться військова частина, звідки можуть бути "аватари": "Спостерігав вчора бойову підготовку бійців морської піхоти в Миколаєві, (АТБ, Соляні). Ці мудаки навіть не додумалися форму зняти. Їм взагалі чхати. Поруч зі мною був хлопець з 79-ки (УБС), якому було соромно і боляче за те, що ці "герої" ганьблять честь воїнів АТО". 

Панченко зателефонував до комендатури військової частини, але там на "аватарів" чхати: "Подзвонив в комендатуру, там справи до них немає. Приїхав наряд поліції, насварив їх і на цьому все. Хлопцеві з 79-ки респект! Він був весь час поруч зі мною і йому було соромно не менше ніж мені". 

У Миколаєві морські піхотинці допились до чортів та валялись посеред вулиці - фото 1

У Миколаєві морські піхотинці допились до чортів та валялись посеред вулиці - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв