ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією

Молодіжні організації будуть сприяти зайнятості молоді
Depo.Миколаїв
19 лютого 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією
У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією

Сьогодні, 19 лютого в рамках Першого форуму Молодіжної організації морських портів України підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Молодіжною організацією морських портів України та молодіжною колегією при Миколаївській облдержадміністрації, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА. 

На заході були присутні голова обласної ради Вікторія Москаленко, міський голова Олександр Сєнкевич, заступник департаменту освіти, науки та молоді Олена Удовиченко, директор департаменту інфраструктури Едуард Волошинович та керівництво ДП "Адміністрація морських портів України".

У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією  - фото 1

Вікторія Москаленко від свого імені та імені голови облдержадміністрації Вадима Мерікова привітала всіх учасників заходу та наголосила на тому, що Миколаївщина– потужний транспортний хаб і розвиток морської галузі - це запорука розвитку всієї області.

"Приємно, що є такий молодий актив як ви, які не байдужі до розвитку галузі, не байдужі до розвитку громадянського суспільства. Для вас цікаве спілкування, обмін досвідом, і для вас це більше ніж просто робота. Молодь - це наше майбутнє. і ці слова зараз підтверджуються як ніколи. Саме молодь на світовому рівні буде доводити, що Україна - дійсно незалежна і що вона може стати реальним гравцем в морській сфері", - звернулася до представників молодіжного активу морпортів голова обласної ради.

У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією  - фото 2

"Дуже сподіваюся, що ваша діяльність буде пов'язана з тим, що ви и внесете нові ідеї, нові проекти і запропонуйте їх реалізацію Адміністрації морських портів України. У нас є всі шанси дати новий виток розвитку Миколаєва як транспортно-логістичного хабу", - констатував Олександр Сєнкевич.

Під час заходу актив молоді морських портів обговорив план заходів Молодіжної організації морських портів України на 2016 рік та презентував свої ініціативи керівництву миколаївського регіону.

У своєму виступі Голова молодіжної організації морських портів Денис Бузиновський ознайомив присутніх із історією заснування та структурою громадського об’єднання, окреслив цілі та завдання організації, озвучив програмні цілі та найближчі до реалізації проекти.

У Миколаєві молоді портовики відписали Меморандум про співпрацю з молодіжною колегією  - фото 3

Керівник Молодіжної колегії при ОДА Олександра Лемішевська наголосила, що до складу колегії входять більше 40 молодіжних організацій, налагоджено зв'язок з 19 районами і 4 містами обласного підпорядкування: "Я впевнена, що попереду багато спільних проектів і заходів і сподіваюся, що наша співпраця буде плідною не тільки для нашого Причорноморського регіону, але і для всієї України в цілому".

В рамках підписаного меморандуму, молодіжні організації будуть сприяти зайнятості молоді шляхом впровадження системи профорієнтації, створення умов для вторинної зайнятості, забезпечення першим робочим місцем, стимулювання до підприємницької діяльності, розширення інформаційного поля молоді стосовно існуючих професій та попиту на них.

Окрім того, в планах об’єднань - залучення молоді до реалізації молодіжної політики, сприяння інтеграції молоді до світової та європейської молодіжної спільноти, обмін досвідом щодо діяльності молоді на різних рівнях, розвиток та поглибленнч міжнародних і міжрегіональних молодіжних контактів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв