ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві молоді портовики повели форум

У найближчих планах Молодіжної організації морських портів України: стажування та обмін досвідом для молодих портовиків в провідних портах Європи
Depo.Миколаїв
20 лютого 2016 14:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві молоді портовики повели форум
У Миколаєві молоді портовики повели форум

Вчора, 19 лютого на базі спеціалізованого морського порту "Октябрськ" відбувся Перший форум Молодіжної організації морських портів України. Під час заходу актив молоді морських портів обговорив план заходів Молодіжної організації морських портів України на 2016 рік та представив свої ініціативи керівництва миколаївського регіону, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі АМПУ.

Участь в заході взяли лідери молодіжних організацій в морських портах, керівництво ДП "Адміністрація морських портів України", голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, міський голова Олександр Сєнкевич, представники профспілкових організацій.

У своєму виступі голова молодіжної організації морських портів Денис Бузиновский ознайомив присутніх з історією заснування та структурою громадського об'єднання, позначив цілі і завдання організації, озвучив програмні цілі і найближчі до реалізації проекти.

У найближчих планах Молодіжної організації морських портів України: стажування та обмін досвідом для молодих портовиків в провідних портах Європи, проведення спортивних змагань, навчальних конференцій і семінарів, благодійних акцій, дитячих свят.

"Наша мета - підняття молодіжного руху в українських морських портах на новий організаційний рівень, де молодий фахівець буде відчувати максимальну зацікавленість керівництва в його знаннях і уміннях. Молодь повинна стати рушійною силою процесу реформування портової галузі, а наша мета - привносити в роботу портів сучасні технології і нову, європейську філософію портового справи", - підкреслив під час виступу голова молодіжної організації Денис Бузиновский.

Також в рамках форуму лідери молодіжних організацій морських портів ознайомилися з виробничими потужностями СМП "Октябрьск", Миколаївського морського порту, відвідали екскурсію по місту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв